ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hitet e Medes (collection-Mbi 70Hite)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Hitet e Medes (collection-Mbi 70Hite)   Mon Nov 30 2009, 21:54

Lista e Kengeve

Meda-5 Minuta
Meda - Ah moj zemer
Meda - A Bre zemer
Meda - A jam une ne zemren tane
Meda - Ah dashni
Meda - Ah moj jet
Meda - Dashuria edhe Xhelozia 2009
Meda - Dridhe vasho shtatin
Meda - Drit e Terr
Meda - Dy unaza
Meda - Hajde me mu
Meda - Halle Halle 2009
Meda - Haram te qofte Dashuria 2009
Meda - I Ri pa Rini 2009
Meda - Jeto ti jeto 2009
Meda - Kur e don e don 2009
Meda - Paska qel nje lule
Meda - Per Vllezrit Haradinaj
Meda - Pina viski
Meda - Pse u ndam 2009
Meda - Sa Gjynah
Meda - Shkove ti shkove
Meda - Spata Rini 2009
Meda - Takimi pa Fjale
Meda - Ti
Meda - U thane gjethet
Meda - Une e du Kosoven
Meda & Bajrami - Fitilat e llampes
Meda & Bajrami - Tallava
Meda- Ku je ku je
Meda Sinani dhe Mentori - Albana syla
Meda Sinani dhe Mentori - Beli
Meda-A ke than a ske than-E RE
Meda-A met thirr a mos met thirr
Meda-Ah dashni e vjeter
Meda-As kafe As llafe
Meda-As me te mire as me te keq-E RE
Meda-As mire as keq
Meda-Bjondin-E RE
Meda-Do te afrohem
Meda-Edhe krejt boten ty me ta fal
Meda-Fol fol si dikur-E RE
Meda-Hajde me mu
Meda-Hajde Zemer
Meda-Hajt hajt veq jeto
Meda-Harroj ditet tona
Meda-Ishte nate e fundit ne Prishtine
Meda-Jeto veq per mua
Meda-Jo jo mos mendo
Meda-Kjo eshte jeta
Meda-ku je ti
Meda-Kush te mashtroj
Meda-Larg larg do te jemi-E RE
Meda-Mashallah
Meda-Maturant-E RE
Meda-Me dridhet zemra
Meda-Me shkoj dora ne tel-E RE
Meda-Mire e keq
Meda-Mos me le te jetoj kot
Meda-Mos me thuaj Shko
Meda-Mos thirr
Meda-Nje minut
Meda-Pendohu
Meda-Perqafom
Meda-Perseri fajtor jam un
Meda-Pike pike
Meda-Prap te du
Meda-Pse Pse
Meda-Pse sme erdhe kur te prita
Meda-Qef qef
Meda-Qke moj zemer
Meda-Sa i rand qenka ky takim-E RE
Meda-Sjam pendu
Meda-Sje e para as e dyta
Meda-Smundesh pa mu
Meda-Te uroj dhe ne heshtje te dashuroj-E RE
Meda-Ti je larg
Meda-Vaj vaj
Meda-Vdis

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Hitet e Medes (collection-Mbi 70Hite)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: MUZIKE :: Muzike e Vjeter Shqip-
Kėrce tek: