Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!   Tue Dec 01 2009, 00:52

Shpesh,per te fshehur dhimbjen qofte ate te dashurise,qofte te ndonje fatkeqesia tjeter,ne e "mundojme"shpirtin duke fshehur dhimbjen!
A veproni keshtu dhe a mendoni se eshte e drejte kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mizz_Zesh_Kane
Super Moderatore
Super Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 30
Localisation : Nė PaRaJsĖ -- aTy Ku S'jE Ti.
Loisirs : !!
Votė : 1
Pikėt : 51
Registration date : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!   Wed Dec 02 2009, 23:49

Kur shpirti qan e syri nuk mund tė nxjerrė lot, bėhet njė bashkėdyzim i tmerrshėm i dhimbjes.
Shpirti mundohet tė shtrydhė edhe lotin e fundit e syri nuk bashkėpunon me te!
Kush e ka provuar e din se ēka do tė thotė kjo.
E gjithė dhimbja mblidhet nė lukth, e pastaj nė vend tė lotit, rrjedh vreri lumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli

avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 33
Localisation : gjerm
Loisirs : gladbeck
Votė : 0
Pikėt : 90
Registration date : 09/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!   Sun May 09 2010, 23:30

qarja e shpirtit djeg,loti te shfryn dhembjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Diskutime te ndryshme :: Bisede e lire-
Kėrce tek: