ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si Te Krijojm Nje CMD Me Emrin Ton !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Si Te Krijojm Nje CMD Me Emrin Ton !   Tue Dec 01 2009, 00:39

Shkoimm e Hapim Notepad edhe e qesim kete code :@echo off

break off

title CMD: by "Goldex"

color A ( munet me u kan prej 0 deri 9 edhe me shkronja prej A deri F )

cls:cmd

set /p CMD=command

%cmd%

echoedhe e rujm psh.Goldex.BATE qelni .bat filen edhe e shehni rezultatin ...!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Si Te Krijojm Nje CMD Me Emrin Ton !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Kompjuteri dhe Interneti :: E-books &Tutoriale-
Kėrce tek: