Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 T_d_M__Anti99Virus_plus_Sp0yW9are_201000

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 32
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: T_d_M__Anti99Virus_plus_Sp0yW9are_201000   Mon Nov 30 2009, 23:42Anti-virus Security
Anti-spyware
Email safety scan
Protection against rootkits
Proactive intrusion blocking


Browse web pages
Send and receive email
Exchange instant messages


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
T_d_M__Anti99Virus_plus_Sp0yW9are_201000
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Kompjuteri dhe Interneti :: Programe PC-
Kėrce tek: