Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Akoma i ndjej perkedheljet e tua...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Akoma i ndjej perkedheljet e tua...   Wed Nov 09 2011, 11:22

Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
Dhe frymemarrjen tende mbi lekuren time...
Nuk ekziston asnje qe te me beje te harroj buzeqeshjen tende..dhe vazhdoj te te dua akoma me shume se dje..duke enderruar se do te shoh perseri..
E di qe jam fajtore per fatin tim dhe qe vuajtja ime nuk do te bej te rrish me mua pergjithmone..
Te bera per te qare dhe jam penduar
Zemer sa shume me vjen keq..Nese nuk do te shoh perseri nuk do mund te jetoj
Dhe cdo dite me shume qe kalon me vret mungesa jote dhe e humbas shpresat dhe besimin..!Kur mendoj se te kam harruar zbuloj qe te dua akoma dhe me shume..!
Do te doja te mundja te te harroja ty..Me dike tjeter te te nxirrja pergjithmone nga shpirti im..Te te thojha ne fytyre qe nuk ta kam nevojen per vazhduar te jetoj
Do te doja te te fshija nga zemra ime..
Te hiqja nga buzet e mia shijen e emble te aromes se trupit tend..
Te mos me mungoje kaq shume kur bie nata dha pa keqardhje te dorezohem para lamtumires tende ..Por problemi eshte se un TE DUA
..


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: