Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Momentet qe bashk kemi kaluar!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Momentet qe bashk kemi kaluar!!!!!   Fri Oct 21 2011, 19:46

Momentet qe bashk kemi kaluar jan pak,por un skam per ti harruar aspak,kto momente me nuk do ekzistojn,se si ti ashtu dhe un tashme jetet tona po vazhdojm,do te te mbaj gjithmon ne nje cep te zemres time,nuk do ti them tjeter kujt se dikur ti ke qen pjese e jetes time,do mundohem te mos i kujtoj qastet qe kam kaluar me ty,do ruaj ne kujtese fjalet,buzeqeshjen.syt puthjet,e gjithcka tjeter qe te perket ty,asgje nga ty sdo te harroj.se un gjithmon ty do te te dashuroj ......


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Momentet qe bashk kemi kaluar!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: