Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MIRĖ SE JU GJEJĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli

avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 33
Localisation : gjerm
Loisirs : gladbeck
Votė : 0
Pikėt : 90
Registration date : 09/05/2010

MesazhTitulli: MIRĖ SE JU GJEJĖ   Sun May 09 2010, 21:38

Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,jetoj ne Gjermani,mirrem me shkrime,shpresoj te kalojme mire se bashku ne forumin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ   Tue May 18 2010, 21:22

Mire se erdhe, qaste te kendshme ne mesin tone, faleminderit qe zgjodhet forumin tone , per ta kaluar kohen tuaj te lire.. Pershendetje per ty.......

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
troja
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 1076
Votė : 3
Pikėt : 10
Registration date : 16/03/2007

MesazhTitulli: Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ   Tue May 18 2010, 21:22

Mire se vini i nderaur qaste te kendshme ne mesin tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli

avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 33
Localisation : gjerm
Loisirs : gladbeck
Votė : 0
Pikėt : 90
Registration date : 09/05/2010

MesazhTitulli: Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ   Tue May 18 2010, 21:25

flm,ndihem mire me ju king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MIRĖ SE JU GJEJĖ   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MIRĖ SE JU GJEJĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Qendra e forumit :: Prezantohu ne Forum-
Kėrce tek: