Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hoqi dorė prej 3 milionė eurove qė tė jetė i lumtur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Hoqi dorė prej 3 milionė eurove qė tė jetė i lumtur   Sun Feb 21 2010, 20:54

Karl
Rebeder nga Austria vendosi tėrė pasurinė e vet prej tre milionė eurove
t’ua dhurojė fėmijėve pa prindėr nė Amerikėn Jugore meqė pasuria tepėr
ka qenė ngarkesė pėr tė.
“Tashmė i dhash automobilat dhe avionin, ndėrsa pjesėn tjetėr do ta
jap sė shpejti. Mezi pres qė tė lirohem prej tė gjithave”, deklaroi
Rebeder.
Austriaku katėrdhjetė vjeēar njė kohė tė gjatė ka besuar se lumturia
vjen me shumė para, por sė shpejti ėshtė bindur se kjo nuk ėshtė e
vėrtetė.
“Kuptova se lumturia nuk ka lidhje me paratė dhe mė e keqja qė sot
mund tė mė ndodhė ėshtė njė kohė tė shkurtė tė kėrkojė njė punė qė do
tė mė pėrshtatet”, tha Rebder.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hoqi dorė prej 3 milionė eurove qė tė jetė i lumtur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Shkenca :: Kuriozitete-
Kėrce tek: