Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Varet gabimisht, duke xhiruar film horror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Varet gabimisht, duke xhiruar film horror   Sun Feb 21 2010, 20:51

Nje i ri 16 vjecar aksidentalisht u var, duke xhiruar nje film amator horror ne qytetin rus Kondopoga.
I riu , te cilit ende nuk i zbulohet emri ishte duke xhiruar nje nga
skenat ne apartamentin e tij ne 16 maj. Sipas skenarit te tij
personazhi kryesor me ne fund duhej te varet per shkak te dashurise se
humbur.Ai e vendosi qafen ne litar dhe fatkeqesisht ra nga karrigeja,
ne te cilen qendronte.
Policia e gjeti trupin e tij pas dy diteve.Sipas eksperteve ne te
nuk jane gjetur plage te tjera ne trup, keshtu qe nuk eshte bere
hulumtimi i metejshem dhe si duket rasti i tij konsiderohet si
vetevrasje.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Varet gabimisht, duke xhiruar film horror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Shkenca :: Kuriozitete-
Kėrce tek: