Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zbulohet kokainė midis trėndafilėve pėr Ditėn e tė dashuruarve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Zbulohet kokainė midis trėndafilėve pėr Ditėn e tė dashuruarve   Sun Feb 21 2010, 20:50

Kokainė
me vlerė prej 1.3 milionė euro, ėshtė zbuluar midis 20.000
trėndafilėve, tė cilat nė Amsterdam kanė arritur nga Amerika Latine,
kumtuan autoritetet holandeze.
Njė javė para Ditės sė dashuruarve, autoritetet holandeze midis
trėndafilėve qė arritėn me avion nga Kolumbia gjetėn kokainė tė
mbėshtjellur nė celofan dhe i fshehur nė kutitė me lule.
Policia arrestoi tre persona, te tė cilėt janė gjetur gjithsej 9
kilogramė kokainė, vlera e sė cilės nė rrugė arrin deri nė 1.3 milionė
euro.
Holanda ėshtė tregu mė i madh pėr lule nė botė, prej ku vijnė 60 pėr qind e eksportit botėror tė luleve.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zbulohet kokainė midis trėndafilėve pėr Ditėn e tė dashuruarve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Shkenca :: Kuriozitete-
Kėrce tek: