Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Buzet trajtojini mire!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Buzet trajtojini mire!   Wed Dec 09 2009, 23:19Sulmohen shpesh nga agjente te jashtem, dhe pervecse thahen dhe plasariten, rrezikojne edhe te plaken perpara kohe. Retikuli i fibrave te kolagjenit dhe elastina qe mbron buzet jane te mbrojtura nga nje shtrese shume e holle. Per kete arsye eshte e rendesishme te kurohen me kujdes dhe ti kushtoni shume vemendje. Synoni per trajtime speciale, ashtu sic kujdeseni edhe per fytyren, produkte antiage te pershtatshem per nevojat e buzeve.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Buzet trajtojini mire!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Moda, Bukuria dhe Estetika-
Kėrce tek: