Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Foot surgery, plastika e kembeve!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Foot surgery, plastika e kembeve!   Wed Dec 09 2009, 23:15

Kirurgjia estetike nuk kursen asnje centimeter te trupit: gjithecka mund te ndryshohet ne teori per te permiresuar.

Mbi kete tendence femrat tashme nuk ndalen me, saqe 50% e minoreneve presin moshen 18 vjec per te bere ndonje nderhyrje. Ne Hollywood moda e fundit eshte foot surgery. Eshte plastika e kembeve. Nderhyrjet me te shpeshta nga publiku femeror jane ato per te korigjuar gjatesine e gishtave, kallo apo shenja te tjera te vecanta te shkaktuara nga anomali gjenetike. Nderhyrja mund te jete nen efektin e anestezise periferike, palevizshmeri per 3-4 dite. rrezultatet jane te shkelqyera. Ne fund te nderhyrjes pacienti ka kembe estetikisht perfekte.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foot surgery, plastika e kembeve!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Moda, Bukuria dhe Estetika-
Kėrce tek: