Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje femer ne dy mendojne per kirurgjine estetike!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Nje femer ne dy mendojne per kirurgjine estetike!   Wed Dec 09 2009, 23:12

Obsesioni per te qene perfekte eshte nje problem qe i intereson gjithemone e me shume njerzeve, sipas nje kerkimi anglez gjysme e femrave edhe pse te reja ne moshe, mendojne te per kirurgjine estetike. Shume vajza e konsiderojne kirurgjine plastike si nje diet te re per ta provuar, por pa marre parasysh rrezikun. Fakti qendron se nuk e pranojne qe te kene hunde te gjate apo gjoks te vogel dhe rriten me bidjen qe kirurgjia estetike eshte nje "rruge normale" per bukurine. Por mos harroni qe te beni gjoksin nuk eshte njesoj si te shkoni te parukieri!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje femer ne dy mendojne per kirurgjine estetike!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Moda, Bukuria dhe Estetika-
Kėrce tek: