Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ne spitali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Ne spitali   Sun Dec 06 2009, 19:35

Ne spitalin e te marreve gjashte muaj pas vizites se fundit shkon doktori dhe i mbledh prap te semuret per te pare nese kane ndonje permiresim pyetja ishte kush me thote mua ku ndodhet zemra e njeriut? Njeri pergjigjet tek themra nje tjeter tek kofsha nje tjeter ne shpine nje ne bark kurse njeri e gjen dhe i thote:
- ne krah te majte te gjoksit.
atehere doktori e pyet
- me thuaj si e gjete?
dhe i semuri pergjigjet
- ka te beje veshka doktor - duke drejtuar gishtin nga koka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Ne spitali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Forume te tjera :: Barcoleta-
Kėrce tek: