Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Na ishte budallai .........!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Na ishte budallai .........!!!!   Sun Dec 06 2009, 19:34

Na ishte budallai dhe i zgjuari brenda ne burg.

I zgjuari spo duronte me brenda dhe vendosi te dilte.

Nje te hapur dritaren e burgut doli dhe hypi ne pemen qe ishte afer me dritaren.

Kur u degjua nje zhurme dege dhe ky i zjuari beri si mace miauuuuuu...

O macja qenka than rojet.

Kaluan ca koh dhe shkoi i zgjuari te vizitoj budallain ne burg.

Ne muabet e siper i tha dhe stilin e vet qe doli.

E mir del budallai nga dritarja dhe hypen ne peme. Kur dhe ketij i beri zhurme dega.

Ne ate moment ngriten koken rojet lart per te par kush ishte.

dhe budallai: MACJA JAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Na ishte budallai .........!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Forume te tjera :: Barcoleta-
Kėrce tek: