ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Aquilani tifoz i Romės gjatė derbit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Aquilani tifoz i Romės gjatė derbit   Sun Dec 06 2009, 14:31Mesfushori i Liverpoolit, Alberto Aquilani, do tė grumbullojė njė grup tifozėsh tė Romės nė Liverpul pėr tė pėrcjellė ndeshjen e ish-skuadrės sė tij kundėr Lazios nė Derby della Capitale.
“Kam organizuar gjithēka dhe do ta pėrcjell ndeshjen kėtu nė Angli me motrėn time, tė dashurėn dhe disa miq”.

“Nuk do tė jem nė Olimpico, sepse dje pata njė ndeshje me Liverpoolin, mirėpo nuk do ta humbja kėtė ndeshje pėr asgjė nė botė”, ka thėnė Aquilani pėr Il Romanista, duke shtuar se do tė mbėshtesė Giallorossėt nė kėtė derbi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Aquilani tifoz i Romės gjatė derbit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Sporti :: Sporti botėrorė-
Kėrce tek: