ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 United konfirmon interesimin pėr Dzekon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: United konfirmon interesimin pėr Dzekon   Sun Dec 06 2009, 14:29Asistenti i Manchester Unitedit, Mike Phelan, ka pranuar se sulmuesi i Wolfsburgut, Edin Dzeko, ėshtė lojtar i cili tėrheq interesin e Djajve tė Kuq.
Sulmuesi boshnjak kėrkohet nga shumė skuadra tė mėdha evropiane pėr shkak tė formės sė mirė qė kaloi sezonin e kaluar nė Bundesliga, ndėrsa sė fundmi ėshtė spekuluar edhe pėr interesimin e United.

“Jam i sigurt se njė numėr i madh skuadrash e kėrkojnė atė. A jemi ne njėra nga ato? Ne po kėrkojmė talentė gjatė gjithė kohės dhe ne jemi aty nė radhė me tė tjerėt”, ka thėnė Phelan pėr The News of the World.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
United konfirmon interesimin pėr Dzekon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Sporti :: Sporti botėrorė-
Kėrce tek: