ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zanetti: Gara pėr titull, deri nė fund

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Zanetti: Gara pėr titull, deri nė fund   Sun Dec 06 2009, 14:27Juventusi ka mposhtur Interin duke ngushtuar diferencėn e pikėve me liderin nė pesė pikė, dhe po ashtu kjo fitore ishte e favorshme edhe pėr Milanin qė tani ėshtė vetėm katėr pikė prapa rivalėve tė qytetit.
“Liga nuk ka qenė e mbyllur. Milani po luan mirė dhe kėto pikė ishin tė rėndėsishme. Do tė duhet tė luftojmė deri nė fund”, ka thėnė kapiteni i Interit, Javier Zanetti, pėr Sky Sport Italia.

Duke folur pėr ndeshjen kundėr Juves, argjentinasi ka thėnė se ishte njė ndeshje e baraspeshuar, dhe gjithēka u vendos nga njė gol i Marchisios.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Zanetti: Gara pėr titull, deri nė fund
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Sporti :: Sporti botėrorė-
Kėrce tek: