ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Del Piero i ngazėllyer me fitoren e bardhezinjve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Del Piero i ngazėllyer me fitoren e bardhezinjve   Sun Dec 06 2009, 14:25



Kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Piero, ėshtė shprehur shumė i kėnaqur me fitoren e tė shtunės mbrėma kundėr Interit.
“Fitorja ka shije tė mirė, pėr shkak tė rezultatit dhe pėr shkak tė mėnyrės si luajtėm”.

“Deshėm tė reagonim dhe e bėmė kėtė, duke rizbuluar kualitete tė caktuara tė cilat janė vendimtare pėr ne”.

“Mbi tė gjitha, ėshtė me rėndėsi qė morėm njė rezultat tė cilin e dėshiruam”, ka thėnė ikona bardhezi pėr Sky Sport Italia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Del Piero i ngazėllyer me fitoren e bardhezinjve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Sporti :: Sporti botėrorė-
Kėrce tek: