Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barca vazhdon me fitore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Barca vazhdon me fitore   Sun Dec 06 2009, 14:23Barcelona ka shėnuar fitoren e radhės nė La Liga duke e mposhtur si mysafir Deportivo La Corunan me rezultat 3-1.
Blaugranėt kaluan tė parėt nė epėrsi me anė tė Lionel Messi (27’), ndėrsa mysafirėt barazuan me anė tė Adrian (39’).

Rezultati 1-1 qėndroi deri nė dhjetė minutat e fundit tė kohės sė rregullt, kur Messi shėnoi golin e dytė dhe krijoi sėrish epėrsinė.

Ndėrsa fitoren e mysafirėve e vulosi Zlatan Ibrahimovic (88’) pas njė krosimi tė Abidal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Barca vazhdon me fitore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Sporti :: Sporti botėrorė-
Kėrce tek: