Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre   Sun Dec 06 2009, 00:16

Ate dite vere………
Hyre
ne mendimet e mia dhe ne endrrat e mia...Hyre ne jeten time,si nje
tregim apo nje film i bukur qe mbetet ne kujtese dhe gjithmone ndjen
kenaqesi ta kujtosh???
U dashurova me syte e tu ,me veshtrimin
tend...Nuk flisnim...Syte tone flisnin,ato fjale qe zemra dhe buzet
tona si shprehin dot.Per ore te tera shiheshim , ndonje shikim i
fshehur apo i vjedhur...
U DASHURUAM
Kaq shpejt...njerezit qe na rethonin qeshnin e flisnin ,dhe ne te humbur ne ate bote shikimesh.
...Ndjej mall...
Kur u pame nje shtrengim duarsh , nje puthje e lehte dhe nje kujtim i bukur qe nuk
Do te vdes kurre...?...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kujtimi qe nuk do te vdes kurre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: