Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ENGJULLI IM...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: ENGJULLI IM...   Sun Dec 06 2009, 00:15

E thelluar ne heshtjen misterioze rri prane dritares dhe shikjoj
natyren.Asgje nuk me terheqe,as pamja e bukur e kesaj vjeshte e asgje
tjeter...
Lumturia,kenaqesia,gezimi im jane shuar qysh diten qe te mori vdekja ''TY
ENGJULLI IM...''
Ti tani je larg meje,shkove ne nje bote te pakthim,ne boten e amshimit
''ENGJULLI IM''.......
Qe nga dita kur ike ti, nuk me jane terur me lotet.
Me thone se nje dite do te me kaloj e tere kjo,dhe do te kem vetem ne
kujtime dhe ne enderra,por jo une edhe sot mbas1jave nuk po mundem ta bind
veten se ti me ''ENGJULLI IM'',nuk ben pjese ne mesin e te gjalleve,por as
i vdekur sje jooooo.......jooooo,sepse nga zemra ime dhe nga mendja ime
nuk do te shlyej per jete e mot...gjithmon do te jetoj me kujtimet e tua.
Sot me xx.xx.xxxx u ben 1jave,javet do te behen muaj,e muajt vite dhe une
ende do te qaje per ty .......''ENGJULLI IM''....
Shume plane per te ardhmen ishin te lidhura me TY....Ato u shuan por
dashuria dhe kujtimi i qdo gjeje sa ishim bashke do te jene te perjetshme...
Godites qe lajmi i zi qe me erdhi.
Humba DASHURINE TIME TE VETME DHE TE JETES...
Skam fjale te pershkruaj dhimbjen per humbjen tende as veten spo muna me
bind qe ''TI'' nuk je me....ne mua ke len vetem dhimbje qe edhe mu nje dite
do te me qojne ne varr....
Dhimbja eshte thelle,shume thelle ne zemren time...
Ti jeton ne zemren time dhe do te me mungosh shume derisa nje dite te
takohemi serish...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ENGJULLI IM...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: