ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili ėshtė sekreti yt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 36
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Cili ėshtė sekreti yt?   Sun Dec 06 2009, 00:11Ende nuk e kam tė kjartė misterin e quajtur dashuri pėr ty. Kot jam
perpjekur me orė, me ditė, muaj po bėhen edhe vite dhe ende nuk e di si

mund tė dal nga rrjeta e dashurisė me tė cilėn TI mė mbulon. Jeta disa
here mė tha : mjaft! TI ishe me e fortė se jeta. Vuajtja mė tregoi
pamjen e saj tė trishtuar, dhe nė sytė e vuajtjes shihja pamjen tėnde
prej engjulli. Sa here dhembja mė goditi nė fytyrė dhe ēdo goditje
mbante emrin tėnd, unė filloja ti dua ato goditje sepse pėrplaseshin nė
fytyren time, dhe mbetej gjurma e emrit dashuri. Tani kam humbur nė mes
vuajtjesh, ankthit, frikės, ėndrrės dhe pritjes. Rruga deri tek ti
ėshtė e pakalueshme mė thotė bota, e ata nuk e kuptojnė qė unė ēdo natė
e kaloj me ty, nė pėrqafimin tėnd, nė gjoksin tėnd, me puthjen tėnde
hipnoze.

Me thuaj cila je ti qė je mė e fuqishme se vuajtja, se jeta bile bile edhe mė e fuqishme se vdekja qė mė sillet vėrdallė.

Nuk e di, as nuk dua ta di, dua tė luaj me vdekjen deri sa tė kam ty nė perqafim, dashuria ime e ėmbėl.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili ėshtė sekreti yt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: