Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Te shkruaj ty..........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Te shkruaj ty..........   Sat Dec 05 2009, 23:49

Nuk mund ti gjej gjithmone fjalet e duhura per te te thene sesa shume te dua..

Ndonjehere per nje mungese kujdesi mbase i shpreh keq ato qe ndjej per
ty,mbase ndonjehere bej gjera prej frikes qe kam se mund te te humbas...

Padurimi im me shtyn qe te eci shume me shpejt qe ky fat i mrekullueshem i cili na bashkoj dhe qe na eshte shkruajtur..

Uragani qe po pershkon ne keto momente zemren time me ben qe ndonjehere te harroj betimet e mia.

Karakteri im shume i vendosur dhe i forte mund te te plagose ndonjehere ne thellesine me te thelle te ndjenjave..

Nga xhelozia mund te them fjale te nxituara dhe te bej qe zemra jote te plagoset dhe te nxjerre gjak..

Dashuria qe kam per ty me ben ndonjehere aq te verber saqe nuk mund ti shof dot keto vuajtje qe te shkaktoj..


Nga te gjitha keto fjale qe jane ne opozite me njera tjetren doja vetem
qe te dije dobesite e mia dhe qe mbrapa atyre fshihet nje ndjenje teper
e madhe qe kam per ty.....Dashuria.

Te dua aq shume saqe mund te humbas arsyen..

Per mua ti je dashuria ime eternele...

Bukuria jote e brendshme eshte po aq e bukur sa ajo e jashtme...

Ti je miresia,perkedhelja dhe sinqeriteti...

E pranoj besimin e verber qe kam te ty sepse ti per mua je i vertete...

E di ne fund te vetes qe per moi ti je dashuria e fundit dhe me e bukura e jetes sime....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te shkruaj ty..........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: