Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qe nga dita qe ike ti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Qe nga dita qe ike ti   Sat Dec 05 2009, 23:25


Qe nga dita qe ike ti nuk me jan terur me syt nga lotet me than se nje
dit do te kaloj tere kjo dhe do tme kujtohet vetem si enderr pra ma nuk
do te ndjeja dhembje dhe nuk do te vuaj me ,Kaluan ditet me jave,
Kaluan muajt, u bene Vite une ende qaj tash nuk di a qaj,Per Ty pse Ike
apo qaj per Jeten Time.
Un nuk kam ditur te dashuroj me hile si
dashurojn te tjerat qe pas pak ditesh harrojn qe kan pasur nje
dashuri,un te kam dashur me gjith zemer me gjith shpirt me tere qenjen
time ta kam falur veten dhe nuk dua ta pranoj se nuk jam me ty ,Ky fakt
me mundon aq shum kur te shoh ne Qytet,them me veten te vi e te bije ne
gjunje para teje e te lus te me kthesh por nuk kam guxim ta bej
kete,sepse e di se ti nuk vuan sikur une ti ke pasur edhe disa vajza
tjera pas meje do te thot nuk ke vuajtur , vetem nje gje e di Une nuk
do te mund te pajtohem me faktin qe nuk te kam prap ndoshta do te qaj
ter jeten per humbjen tende dhe per jeten time te mjer,ah dashurija ime
e madhe po sikur te ndodhte ndonje her te ktheesh tek un do te japja
gjysmen e jetes time,dhe gjysmen tjeter ta jetoja me ty a shpirti im
nuk e kam menduar kurr qe do te vuaj kaq shum e kaq gjat per dashurin
tende sa me Mungon sa nete me ke len pa gjum sa dite mi ke shkatrruar
ne vetmi Te dua dhe do te dua Gjithmon shpirti im do te jetoj me kete
vuajtje Deri ne MBARIM

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qe nga dita qe ike ti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: