Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 " CfaRė BėNi KuR JeNi Tė MėRziTuR...?! "

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mizz_Zesh_Kane
Super Moderatore
Super Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 30
Localisation : Nė PaRaJsĖ -- aTy Ku S'jE Ti.
Loisirs : !!
Votė : 1
Pikėt : 51
Registration date : 30/11/2009

MesazhTitulli: " CfaRė BėNi KuR JeNi Tė MėRziTuR...?! "   Fri Dec 04 2009, 01:17

Tė gjithė ne kemi njė kohė kur ndihemi tė vetmuar, ose nervozuar, ose tė mėrzitur pėr dicka .. ose pendohemi.. e gjėra tė tilla...
Dhe shpesh nė ksi rastesh e ndjejm nga thellė urrejtjėn pėr atė kohė tė jetės sonė..
Cfarė ju shtyen mė se shumti tė ndiheni kėshtu, dhe cfarė bėni pėr ta kaluar atė...?

Respekt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: " CfaRė BėNi KuR JeNi Tė MėRziTuR...?! "   Fri Dec 04 2009, 02:18

Hmmm zakushisht Kur Jom I Merzitum Ose Nervoz Ndegjoj Muzik Edhe Flej Pak Te Qetsohem .... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
shaban cakolli

avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 33
Localisation : gjerm
Loisirs : gladbeck
Votė : 0
Pikėt : 90
Registration date : 09/05/2010

MesazhTitulli: Re: " CfaRė BėNi KuR JeNi Tė MėRziTuR...?! "   Sun May 09 2010, 23:40

shetis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: " CfaRė BėNi KuR JeNi Tė MėRziTuR...?! "   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
" CfaRė BėNi KuR JeNi Tė MėRziTuR...?! "
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: