Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 " VarFeRia "

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mizz_Zesh_Kane
Super Moderatore
Super Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 30
Localisation : Nė PaRaJsĖ -- aTy Ku S'jE Ti.
Loisirs : !!
Votė : 1
Pikėt : 51
Registration date : 30/11/2009

MesazhTitulli: " VarFeRia "   Fri Dec 04 2009, 01:10

Tė nderuar anėtarė, mendova tė hapja njė temė pėr tė diskutuar rreth njė fenomeni kaq jetėsor qė prek njė numer tė madhė shoqėror si ai i varferise.


Doja tė dija cilat janė shkaqet, pasojat psikologjike apo jetėsore qė sjell ky fenomen dhe e fundit a mund tė eliminohet ?

Bised tė kėndshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
" VarFeRia "
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Diskutime te ndryshme :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: