Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Poezi kushtuar nga zemra ime per TY

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar nga zemra ime per TY   Fri Dec 04 2009, 10:14

______________s$______________s _ ____Ah kjo Zemra ime
______________.s$$_____________s$______ sa shum qė tė don
_____________s$$$?______s_____s$³ ______nga malli pėr ty
___________.s$$$___ __.s$,___s$$³_______ e shef si po eksplodon
__________s$$$$³______.s$___.$$³
_____,____$$$$$.______s$³____³$________Pse kjo Zemra ime
_____$___$$$$$$s_____s$³_____³,______ _kėrkon dashuri prej teje?
____s$___³$$$$$$$s___$$$,______..____ _tė lutem kthehu pėrsėri
____$$____³$$$$$$s.__³$$s_____,,_______dhe rri pėrgjithmon pran meje!
_____³$.____³$$$$$$$s_.s$$$_
____`$$.____³$$$$$$$_$$$$___s³_
_____³$$s____³$$$$$$s$$$³__s$³_________Te dashurova une ty
______³$$s____$$$$$s$$$$`__s$$_________pa tė njohur kush ishe
___s.__$$$$___s$$$$$$$$³_.s$$___________kur degjoja zerin tend
___$$_s$$$$..s$$$$$$$$$$$$$$³_________-_gjithe trupin me dridhej,
___s$.s$$$$s$$$$$$$$$$$$$$$$_
__s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$³__________mendoja se me doje
_s$$$ssss$$$$$$$$$$ssss$$$s_________---dhe u zhyta thelle ne Basketball
_$s§§§§§§§§§s$$$$s§§§§§§§§§$$________kurre nuk me shkoj mendja
³§§§§§§§§§§§§§s$s§§§§§§§§§§§§§³________po talleshe me zemren time
§§§§§§§§§§§§§§§s§§§§§§§§§§§§§§_
³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³_ _________E shikoj hėnėn
_³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³____________qė bėn drit nė maje tė qiellit,
__³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³___________besom o vajz te lutem
___³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³____________ti mi more edhe rrezet e diellit.
_____³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³_
_______³§§§§§§§§§§§§§§§³______________I kujtoj fjalet ne chat
_________³§§§§§§§§§§§³_______________qė ti mi shkrove
____________³§§§§§³_________________e pyes vetveten
______________³§³_____________________pse mė harrove?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar nga zemra ime per TY   Fri Dec 04 2009, 10:16

“““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““¶¶¶.**E ja I Dashur degjo kete gitare
““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““¶¶¶¶ *.Se keta tinguj ti te therrasin
““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““¶¶¶¶¶*.*Mo s ma thuaj as nje fjale
““““““““““““““““““““““““““““““““““““““¶¶¶¶¶¶.* *.Se vet zemrat tona flasin
“““““““““““““““““““““““““““““““““““““/////.* *. **
“““““““““““““““““““““““““““““““““““/////.* *. **Mos harro zemer te vish diten e veres
“““““““““““““““““““““““““““““““““/////.* *. **............kur djelli ndricon ne dritare
“““““““““““““““““““““““““““““““/////.* *. **une aty do t'ulem ,per ty mendoj
“““““““““““““““““““““““““““““/////.* *. **kengen e mallit kendoj me gitare
““““““““““““““““““¶““““““““/////.* *. **
““““““““““““““““¶¶“““““““/////““““““¶.*.* ..*.Kur te degjosh se jane
“““““““““““““““¶¶¶“““““/////““““““¶¶. *.* *.*.keputur telat e gitare sime
“““““““““““““““¶¶¶¶¶“/////““““¶¶¶¶¶.* .* *. **dije mire o shpirti im
““““““““““““““¶¶¶¶¶/////¶¶¶¶¶¶¶¶¶.* *. *.*se eshte shkeputur jeta ime
“““““““““““““¶¶¶¶/////¶¶¶¶¶¶¶¶¶.* .* *.*
““““““““““¶¶¶¶¶/////¶¶¶¶¶¶¶¶. ..*.*.*.zemren gitare do bej
“““““““¶¶¶¶¶¶/////¶¶¶*¶¶*¶¶.* .* .* *. notat me gjak dote i vizatoj
““““““¶¶¶¶¶¶ttttt¶¶¶¶*¶¶¶¶¶.* *. *.*Me kete kenge une sot dua te tregoj
““““““¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.* .* *.se ty I dashur kurre s`do ta harroj
““““““““¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ . * .*.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar nga zemra ime per TY   Fri Dec 04 2009, 10:17

_________$$____$s_______$_____$______________$____ _________
________$$$___$$______$$___$$____$________$$____s_ ___Me dorė desha tė ndal diellin
_$$_____$$$$___$$$___$$$__$$$____$_______$$$___$$_ ___kur ne agim ditė e re filloj
__$$$____$$$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$__$___$$$___$$__ ___$°___rrezja e parė si flak me djegu
___$$$$___$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$_$$$___ _$$$.__fjala e parė zemrėn me shpoi.
____$$$$$__$$$$$$$$______________$$$$$$$$$_$$$___$ $$$.___Me fjalė desha tė lus zotin
ss$$$$$$$$$$$$$______________________$$$$$$$$$$$$$ $.___nė rrezen e parė jetėn ta filloj
______s$$$$$$__________________________$$$$$$$$$__ __me Hanė desha tė kėrkoj Fatin
_s$$$$$$$$$_______s$$s________s$$s_______$$$$$$$$s ss.___ku je ,ku je , ku je..........
_____°$$$$_______$°__°$______$°__°$_______$$$$$$__ ____Me kohė, pa kohė
,ss$$$$$$$_________________________________$$$$$$$ $$ss,____sa e mirė ,sa e dlirė me je ....
____$$$$$________________L________________$$$$$$$$ $$$$$sss
__ss$$$$$$________________________________$$$$$ss_ ___sa e ėmbėl, sa e hidhur jetė mė jep
ss$__$$$$$$_________s__________s_________$$$$$__$s s.____jetė mė merr vetem ti .... e dashur
___s$$$$$$$$________$$_______$$_________$$$$$$$___ _ss_.___ Buzėqershi s' mė thua njė fjal
____$$$$$$$$$$_______°$$$$$$$°________$$$$$$__$$__ _____gjithė Zemrėn ta kam falė
__$$$$__$$$$$$$$____________________$$$$$__$$$___$ $_______
_$$$___$$$__$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$___$$$__ _____Tė dua ,tė dua mori vakjz
$$___$$$___$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$___$$s ______nuk beson sa kam per ty mall.
___$$_____$$$°__$$$_$$$$_$$$$$°__$$_$$$___$$$$___$ s_____prandaj eja tek une te lutem
_s$______$$°____$$___$$___$$$$___°$__°$$_____$$s__ _°_____e me shuaj kete mall.
_________$______$____$____°$$_________$°______°$__ _________

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar nga zemra ime per TY   Fri Dec 04 2009, 10:18

______*TE*DUAA*__________*TE*DUAA*_____Tė du zemėr me gjith shpirt.
.____*DUA*____*TEE*_____*DUA*____*TEE*_____Se pa ty nuk shof drit
.__*TEE*_______*DUA*_*TEE*_________*DUA*____S' shof asgjė me tė vėrtet
._*DUAA*___________*DUA*___________*TEE*____Pa ty jeta nuk ėshtė jet
._*TEE*_____Ty___PĖR__GJITHMONĖ ____*DUA*____Tė don zemra tė thėrret
.__*DUA*________DO_TE_JESH________*TEE*____
.___*TEE*______NE_ZEMRĖN________ *DUA*____Paty jeta mė ndryshon
._____*DUA*_____TIME___________*TEE*____Paty zemra nuk jeton
._______*TEE*_______________*DUA*____Patu dita mė bėhet terr.
._________*DUA*___________*TEE*____Paty jeta nuk ka vler
.___________*TEE*________*DUA*____
._____________*DUA*____*TEE*____Se paty jet nuk kam
._______________*TE**DUA*____E mety tė gjitha i'kam
._________________*DUA*_____ Je i imi tė kam gjan
._________________.:Loqk..____Brenda nzėmėr ty tė kam

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar nga zemra ime per TY   Fri Dec 04 2009, 10:19

Mėshir
“““““““L¶¶¶¶¶¶¶$¶¶¶¶L““““““““““““““““¶¶¶¶¶¶¶¶__zemėr e freskėt
“““$¶¶¶¶““““““““““““L¶¶¶¶“““““““¶¶¶¶¶““““““¶¶¶¶¶¶_ e pastėr si loti
“““¶¶¶¶“““““““““““““““L¶¶¶L“““¶¶¶¶J““““““““““““¶¶¶ ¶_Po kėrkon mėshir
““¶¶¶¶¶““““““““““““““““L¶¶¶¶j“¶¶¶J““““““““““““““j¶ ¶¶_nga ty dhe nga zoti
““¶¶¶¶L““““““““““““““““““L¶¶¶¶¶J““““““““““““““““J¶ ¶¶_
““¶¶¶¶¶“““““““““““““““““““L¶¶J““““““““““““““““““¶¶ ¶¶_nuk po tė kėrkon
“““¶¶¶¶L““““““““““““““““““““J““““““““““““““““““““¶ ¶¶_diqka qė nuk bėn
“““$¶¶¶¶L“““““““““““¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶“““““““““““j¶¶ ¶_po potė kėrkon
““““7¶¶¶¶¶L“““““““““““““““““““““““““““““““““““J¶¶¶ _at qka e meriton
““““““$¶¶¶¶¶L“““““““““““““““““““““““““““““““j¶¶¶¶_
““““““““$¶¶¶¶¶¶L““““““““““““““““““““““““““J¶¶¶¶¶_nuk po kėrkon shum
“““““““““““¶¶¶¶¶¶L““““““““““““““““““““““J¶¶¶¶_ta bėsh tė pa mundurėn
““““““““““““““¶¶¶¶¶¶L““““““““““““““““J¶¶¶¶¶_po po kėrkon nga ty
““““““““““““““““*¶¶¶¶¶¶L“““““““““““J¶¶¶¶$_qė ta bėsh ntė lumur
““““““““““““““““““““ų¶¶¶¶¶L“““““J¶¶¶¶¶__
““““““““““““““““““““““¶¶¶¶¶¶¶*¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___shiqoje kėt zemėr
““““““¶¶“““¶¶¶¶¶B“““““““1¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__Se sa ėsht emir
““““““¶¶“¶¶¶¶$b¶¶¶¶¶¶““““““¶¶¶¶¶““““““““““¶¶¶¶¶¶¶¶ _po kėrkon nga ti
““““““¶¶¶¶b““““““““b¶¶¶¶““““¶“““““““““““““““““¶¶¶¶ ¶_ndaj tėkesh mėshir
““““““¶¶¶¶¶¶¶¶““““““““¶¶¶¶¶“““““““““““““““““““““¶¶ ¶¶_
“““““¶¶¶¶$1““““““““““““““ų¶¶¶¶¶*““““““““““““““““¢¶ ¶¶_
“““““ų¶“““““““““““““““““““““J¶¶¶¶¶¶¶¶e““““““““B¶¶¶ ¶_

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar nga zemra ime per TY   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi kushtuar nga zemra ime per TY
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Poezi-
Kėrce tek: