Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lista e 10 gjerave me romantike .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Lista e 10 gjerave me romantike .   Thu Dec 03 2009, 21:32

10 vendet per te puthur te dashurin /dashuren tuaj .

1-Pas veshit
2-Ne maje te hundes
3-Ne qafe
4-Poshte mjekres
5-Tek hijet
6-Tek pellemba e dores
7-Ne vendin sensitiv
8-Kapaket e syve
9-Majat e gishtave
10-Ne kurriz

10 vendet me te preferuara per te shkembyer puthje

1-Ne dhomen e gjumit
2-Ne kinema
3-Ne plazh
4-Ne park
5-Kudo qofte (kur nuk ka njeri rrotull)
6-Ne shtepi
7-Ne aeroport
8-Ne ashensor
9-Ne makine
10-Naten nen shiun e veres

10 dhuratat me romantike

1-Darke nen driten e qirinjve
2-Trendafila te kuq (te shoqeruar me nje leter ose poezi dashurie)
3-Lule ose cokollata
4-Dhurata te bera nga vete ju
5-Nje vazo te pikturuar me zemra te kuqe
6-Bizhuteri (mundesisht ne forme zemre)
7-Arush
8-Leter dashurie ose poezi
9-Mesazh romantik te shkruajtur ne nje leter te futur ne shishe me nje fjongo te kuqe
10-Nje CD me kenget e preferuara

10 gjerat me te preferuara qe te besh me partnerin /partneren


1-Puthje dhe te kapeni prej duarsh ne shetitje
2-Te flini prane nj-tj
3-Te perqafoheni
4-Te kalonj nje dite vetem me nj-tj pa pranine e dikujt tjeter
5-Nje darke romantike
6-Te gatuani bashke
7-Te shikoni nje film vetem te dy me driten te fikur
8-Te shiheni ne sy me veshtrime provokuese
9-Online chat me camera
10-Te beni dashuri

10 arsyet qe njerezit bien ne dashuri

1-Personaliteti
2-Natyra romantike e partnerit
3-Kujdesi kundrejt nj-tj
4-Respekti per nj-tj
5-Tiparet fizike
6-Sensi i humorit
7-Shoqeria qe ndajne
8-Nje sens qe eshte i perbashket midis te dyve
9-Ndjenja e sigurise qe ofron partneri
10-Gjithshka qe mendoni se ia vlen tek partneri

10 puthjet e preferuara

1-Puthja franceze
2-Puthja ne faqe
3-Puthja e shoqeruar me thithjen e gjuhes
4-Puthje gjithkund ne trup
5-Puthje engjelli
6-Puthja e zgjimit
7-Puthje ne kurriz
8-Puthja e lagur
9-Puthje e papritur
10-Puthje me gjuhe

10 lulet me romantike

1-Trendafilat
2-Margaritat
3-Tulipanet
4-Zambaket
5-Amethist
6-Gardenia
7-Gonxhe limoni
8-Lule mjalti
9-Orkide
10-Luledielli (jo ato qe kane fara )


10 llojet e dashurise


1- Dashuri e kujdeshme
2-Dashuri e bindur
3-Dashuri e lenduar ,e dhimbshme
4-Dashuri seksuale
5-Dashuri platonike
6-Dashuri mes miqsh
7-Dashuri romantike
8-Dashuri e perkedhelur
9-Dashuri pasionante
10-Dashuri e cmendur

10 gjerat se si ta mbani lidhjen tuaj te pavdekshme


1-Evitoni zenkat dhe argumentat
2-Kerkoni per menyra te reja si ta beni lidhjen tuaj sa me interesante
3-Jini romantike
4-Kini besim tek nj-tj
5-Qendrojini nj-tj prane ne cdo nevoje
6-Asnjehere mos harroni te shkembeni puthje kur ndaheni gjate dites
7-Tregoni respektin e duhur per partnerin kudo te ndodheni
8-Bejeni vehten te besueshem
9-Thoni dicka te embel per dite
10-Dergoni nje e-mail duke i thene qe ne ate moment po mendoni per te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Lista e 10 gjerave me romantike .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Forume te tjera :: Zonė e Kuqe 18 +-
Kėrce tek: