Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tė gjithė meshkujt shikojnė filma pornografikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Tė gjithė meshkujt shikojnė filma pornografikė   Thu Dec 03 2009, 18:31

Njė hulumtim i ri nuk do ta gėzojė gjininė e bukur: Shkencėtarėt kanė zbuluar se tė gjithė meshkujt shikojnė filma pornografikė.
Gjatė njė hulumtimi, ekspertėt kanė dashur tė zbulojnė se sa meshkuj nė tė njėzetat e tyre nuk shikojnė filma pornografikė.
Mirėpo, tentativa e tyre, nė njėfarė mėnyrė ka dėshtuar, kur kanė zbuluar se asnjė mashkull i ri nuk rri pa shikuar filma pornografikė, sė paku kohė pas kohė.

Hulumtuesit kanė vazhduar mė tutje pėr tė zbuluar se pėr herė tė parė meshkujt ekspozohen ndaj filmave pornografikė qė nė moshėn 10-vjeēare.

Rezultatet tjera kanė treguar se meshkujt qė nuk janė nė njė lidhje, mesatarisht shikojnė 40 minuta pėrmbajtje pornografike, ndėrsa ata qė janė nė lidhje, 20 minuta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Tė gjithė meshkujt shikojnė filma pornografikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: