ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge   Thu Dec 03 2009, 18:15



Plot 29 shqiptarė janė arrestuar tė enjten nga policia italiane, nė njė operacion antidrogė.
Arrestimet u bėnė kryesisht nė rajonin Pisas e shtetit fqinj.

Operacioni policor i koduar “Adromeda”, ēoi gjithashtu nė sekuestrimin e 49 kilogramėve drogė e llojit kokainė dhe 10 kg heroinė.

Nė kėtė operacion tė madh u angazhuan 100 ushtarė dhe njė helikopter. Ende nuk dihen emrat e shqiptarėve tė arrestuar, pasi ato nuk janė publikuar nga policia italiane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: SHTYPI & POLITIKA :: Lajmet nga Rajoni-
Kėrce tek: