Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rezi e Afėrdita si Britney e Madonna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Rezi e Afėrdita si Britney e Madonna   Thu Dec 03 2009, 14:02

Vikendin qė shkoi, modelja dhe kėngėtarja Afėrdita Dreshaj ishte nė Tiranė, ku konkurroi me kėngėn e saj tė re, ndėrsa vizitat e saj nė kryeqytetin shqiptar janė edhe njė mundėsi pėr tė takuar miq dhe pėr tė kaluar kohė me ta.
Ngjashėm ka ndodhur edhe kėtė herė. Afėrdita ėshtė takuar me kėngėtaren Rezarta Shkurta, dhe kjo vėrehet edhe nė fotografinė e publikuar nga BalkanWeb.


Mirėpo, ajo qė bėn pėrshtypje nė kėtė fotografi, janė puthjet nė distancė qė ato i japin njėra-tjetrės... Janė duke u ngacmuar, apo nė kėtė mėnyrė provokojnė tė tjerėt pėrreth tyre...?! Apo ndoshta imitojnė performancėn e Britney Spears dhe Madonnas, tė disa viteve mė parė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Rezi e Afėrdita si Britney e Madonna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: