Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Terminator - Die Erloesung nė gjuhėn Gjerman!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Terminator - Die Erloesung nė gjuhėn Gjerman!   Thu Dec 03 2009, 02:17MOViE TiTLE....: Terminator - Die Erloesung
RELEASE-
CINEMA-DATE....:
GENRE..........: Action, Science Fiction

SOURCE.........: Telesync

FORMAT.........: XViD
Resolution.....: 704 x 288
Framerate......: 25 FPS
AUDiO..........: German Mic VBR MP3

RUNTiME........: 115 Minutes
iMDB.RATiNG....: 7.2/10 25,200 votesPo ashtu edhe kėtu mund ta shikoni nė online StremJU PĖRSHENDES DHE SHIKIM TĖ KĖNDSHĖM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Terminator - Die Erloesung nė gjuhėn Gjerman!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Filma :: Filma te Huaj-
Kėrce tek: