Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mizz_Zesh_Kane
Super Moderatore
Super Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 30
Localisation : Nė PaRaJsĖ -- aTy Ku S'jE Ti.
Loisirs : !!
Votė : 1
Pikėt : 51
Registration date : 30/11/2009

MesazhTitulli: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Wed Dec 02 2009, 23:56

Pėrshėndetje pėr tė gjithė Anėtarėt e Beni-Forum.De
Jam Mizz_Zesh_Kane, jam nga Kosova..
Shpresojė qė do ja kaloj mirė nė mesin e juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Thu Dec 03 2009, 00:51

Mire Se Erdhe Mizz_Zesh_Kane, Ne Forumin Ton Turoj Caste Tkendshme Ne Mesin Ton ..Tpershendes Kalofsh Mireee...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
Mizz_Zesh_Kane
Super Moderatore
Super Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 30
Localisation : Nė PaRaJsĖ -- aTy Ku S'jE Ti.
Loisirs : !!
Votė : 1
Pikėt : 51
Registration date : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Thu Dec 03 2009, 15:14

Flm pėr mikėpritjėn Lukas...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
troja
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 1076
Votė : 3
Pikėt : 10
Registration date : 16/03/2007

MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Thu Dec 03 2009, 18:45

Mizz_Zesh_Kane mire se erdhe shpresojme te ju pelqeje ketu tek ne qaste te kendshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 35
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Thu Dec 03 2009, 22:45

Mireserdhe te uroj te kalosh mir mes nesh , Mizz_Zesh_Kane ........

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
UKTAHIRIMale
Numri i postimeve : 3
Age : 56
Localisation : germany
Loisirs : m
Votė : 0
Pikėt : 3
Registration date : 19/02/2010

MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Fri Feb 19 2010, 20:11

mire mbrema -pershendes gjithe anetaret si dhe stafin e portalit-poashtu njeherit urime te gjitheve me rastin e DY VJETORIT TE PAMVARESISE SE REPUBLIKES SE KOSOVES.jam i martuar.jetoj ne gjermani.perkohesisht-jam i lindur ne BURIM- dhe adhuroj qdo gje qe eshte e bukur e mire pra muziken ,sportin,filmin,artin e sidomos historine TONE ----ju faliminderit se pari me kaq mandej.....te shofim.me nderime nga UKTAHIRI...ju faliminderit.ju uroj te gjitheve nje mbremje te mire. sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
troja
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 1076
Votė : 3
Pikėt : 10
Registration date : 16/03/2007

MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   Fri Feb 19 2010, 21:18

UKTAHIRI Mire se erdhe qaste te kendshme ne mesin tone po ashtu edhe juve gezuar dy vjetorin e pavarsis ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: " A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
" A Ka Vend Edhe Pėr Mu :P "
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Qendra e forumit :: Prezantohu ne Forum-
Kėrce tek: