ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts !   Tue Dec 01 2009, 21:47SUPER MARIO FUSION

Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts

A great Mario plaformer with superb graphics

Based on a heavily modified Super Mario Bros.

*Level 1: The Entryway
*Level 2: Storm Canyon
*Level 3: Lair of the Leviathan
*Level 5: Bubble Man's Fortress
*Level 6: Mystic Forest
*Ghost House: The Crossroads
*Hammer Bros. Battle.
*Yellow Switch Palace
*Level 9: Covenant Assault

Controls:
- Arrows = Move
- Shift = Jump
- Ctrl = Pickup stuff and use it (eg. laser gun)
- F1 = Help

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
Mc-LindYMale
Numri i postimeve : 14
Age : 27
Localisation : ITaLy
Loisirs : ItaLy
Votė : 0
Pikėt : 16
Registration date : 12/03/2011

MesazhTitulli: Re: Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts !   Sun Mar 27 2011, 04:51

:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Kompjuteri dhe Interneti :: Lojra PC-
Kėrce tek: