Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Arrestohen 42 plaka pėr shkak tė bixhozit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Arrestohen 42 plaka pėr shkak tė bixhozit   Tue Dec 01 2009, 21:17

Policia e Qipros ka arrestuar 42 femra tė moshuara – tė moshės 75 deri 85-vjeēe - pėr shkak tė bixhozit.
Qė tė gjitha ato janė akuzuar pėr pjesėmarrje nė lojėra tė ndaluara tė fatit, ndėrsa janė arrestuar nė fund tė javės sė kaluar, nė njė shtėpi nė Limasol.
Policia kishte ndėrmarrė kėtė aksion pas shumė ankesave tė fqinjėve pėr shkak tė zhurmės, vajtjes-ardhjes sė plakave, nė kėtė shtėpi qė ishte shndėrruar nė qendėr bixhozi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Arrestohen 42 plaka pėr shkak tė bixhozit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: