Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Babadimri mė i mirė vjen nga Hong Kongu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Babadimri mė i mirė vjen nga Hong Kongu   Tue Dec 01 2009, 21:10

Njė garė e pazakonshme ka shpallur njė fitues po ashtu tė pazakonshėm, qė vjen nga njė vend i nxehtė.
Jimmy Chan nga Hong Kongu ka fituar garėn e babadimrit mė tė mirė nė botė.
Kjo garė e pazakonshme ėshtė mbajtur nė Suedi, ndėrsa fituesi vjen nga ana e kundėrt dhe mė e nxehtė e globit tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Babadimri mė i mirė vjen nga Hong Kongu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: