Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Arrest shtėpiak pėr Nazim Bllacėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Arrest shtėpiak pėr Nazim Bllacėn   Tue Dec 01 2009, 21:03Gjykatėsi i EULEX-it, Francesko Flori i ka caktuar masėn e arrestit shtėpiak prej 30 ditėsh Nazim Bllacės, personit qė deklaroi se “nėn urdhrat e SHIK-ut kreu vrasje dhe aktivitete tjera kriminale”.

Prokurori i EULEX-it ka kėrkuar qė atij t’i shqiptohet masa e ndalimit prej 30 ditėsh, por mbrojtja ka kėrkuar arrest shtėpiak dhe ekzaminim mjekėsor tė tė pandehurit.

Lajmin e konfirmoi avokati i tė pandehurit Haxhi Millaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Arrest shtėpiak pėr Nazim Bllacėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: SHTYPI & POLITIKA :: Lajmet nga Kosova-
Kėrce tek: