ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vesa Luma ka lansuar fotografitė e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 685
Age : 36
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

MesazhTitulli: Vesa Luma ka lansuar fotografitė e saj   Tue Dec 01 2009, 15:56

Kėngėtarja Vesa Luma ka lansuar fotografitė e saj tė reja mė tė cilat do tė paraqitet, sipas tė gjitha gjasave, edhe nė njė video-spot tė saj tė ri.
Ajo ka bėrė fotot e reja me njė fustan tė kuq, ndėrkaq nuk dihet se cilės kėngė ėshtė duke ia pėrgatitur kėngėtarja video-spotin.
Sipas njė burimi, ėshtė thėnė se ajo do tė lėshojė sė shpejti njė video tė re, e cila ėshtė njė baladė ku do tė kėndojnė edhe disa yjet tė tjerė.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vesa Luma ka lansuar fotografitė e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: