ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Adelina si Madonna!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Adelina si Madonna!   Tue Dec 01 2009, 13:44

E ashtuquajtura pop-diva kosovare, Adelina Ismajli e ka imituar mbretėreshėn e muzikės sė popit, Madonna nė interpretimin e saj nė Kėnga Magjike 2009. Ajo ėshtė paraqitur e veshur me kilota ashtu sikurse Madonna ishte paraqitur nė disa kėngė tė saj dhe nė MTV Awards, ku kishte bėrė edhe puthjen e saj tė famshme me kėngėtaren tjetėr Britney Spears.

Moda e kilotave ka filluar tė jetė shumė nė trend pėr yjet e Hollywoodi-it. Kohėve tė fundit ėshtė Lady GaGa ajo qė ka bėrė paraqitje nė kilota ashtu sikurse Madonna, ndėrkaq Adelina nuk ėshtė e vetmja qė ka pėrdorė kilota tė kėtillė sepse kėtė e ka bėrė mė parė edhe kėngėtarja Genta Ismajli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Adelina si Madonna!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: