Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rovena me foto tė reja!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Rovena me foto tė reja!   Tue Dec 01 2009, 13:43

Kėngėtarja nga Shqipėria, Rovena Stefa ka vazhduar me provokimet e saj duke postuar foto tė reja seksi nė facebook.com. Stefa kishte provokuar edhe nė spotin e saj tė fundit, ku kishte bėrė “poza” erotike me njė djalosh, ndėrkaq tani ajo ka hedhur nė profilin e saj fotot e reja, tė cilat po ashtu janė shumė seksi.

Burime pranė kėngėtares kanė thėnė pėr Rozė se ajo ende ėshtė “single” dhe kohėve tė fundit ka pasur disa oferta tė cilat i ka refuzuar.

Ndryshe, pėr kėngėtaren thuhet se ėshtė nė Kosovė, ku ėshtė duke bėrė xhirime pėr programin e Vitit tė Ri nėpėr televizionet kosovare. Mė parė, pėr Stefėn ishte thėnė se ishte nė lidhje edhe mė kėngėtarin Shpat Kasapi, pėr tė cilėn lidhje ende nuk dihet se a ėshtė e vėrtetė apo jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Rovena me foto tė reja!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: