Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zbulohen edhe nė internet...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Zbulohen edhe nė internet...   Tue Dec 01 2009, 13:42

Dymbėdhjetė ēifte nga Irani janė arrestuar nga policia, pasi ėshtė zbuluar se ata qėndronin prapa njė ueb-faqeje nė internet, ku kėrkonin partnerė pėr t’iu bashkuar nė seks.
Sipas mediave iraniane, “ēiftet svinger” kishin kėrkuar tė gjenin bashkėmendimtarėt e tyre, nė kėtė vend ku marrėdhėniet seksuale jashtėmartesore janė tė sanksionuara me ligj.
Nuk dihet se ēfarė dėnimi i pret kėto ēifte, mirėpo dihet se dėnimet pėr kėtė lloj tė shkeljes sė ligjit nė Iran, janė shumė tė rrepta – e sidomos pėr gjininė femėrore. /
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Zbulohen edhe nė internet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: