ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dafina imiton Lopezin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: Dafina imiton Lopezin!   Tue Dec 01 2009, 13:41

Dafina Zeqiri ėshtė bėrė “Amazing” me klipin e saj tė ri, pėrderisa kritikėt muzikorė nuk kanė harruar tė lėshojnė kritika nė drejtim tė saj, duke e konsideruar paraqitjen e saj nė spot sikurse tė Jennifer Lopez. Nuk ėshtė hera e parė qė kėngėtaret kosovare kanė dėshirė tė imitojnė ato amerikane.

Pėr imitim tė Lopez-it ishte akuzuar edhe kėngėtarja Genta Ismajli, e cila kishte marrė edhe skena pėr spotin e saj “Sa ilaēe”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Dafina imiton Lopezin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: