Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 S’u lajmėrua Korabi!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: S’u lajmėrua Korabi!   Tue Dec 01 2009, 13:40

Djali i Ilir Shaqirit, Korab Shaqiri, edhe pse tha qė do tė lajmėronte mediet nėse do bėnte njė kolonė zanore pėr njė filmi tė Hollywood-it, kėtė nuk e ka bėrė. Ndonėse ėshtė kėrkuar nė ueb-faqe pėr tė gjurmuar nėpėr produksionet e Hollywood-it, emri i Korabit nuk ėshtė gjendur askund.

Javėn e kaluar Korabi kishte thėnė pėr Rozė se do ta bėjė kolonėn zanore tė kėtij filmi pėr kėtė javė, por me sa duket projekti i tij ka dėshtuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
S’u lajmėrua Korabi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: