Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 83 vjeēari e kalon natėn me 4 femra!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

avatar

Male
Numri i postimeve : 919
Age : 33
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

MesazhTitulli: 83 vjeēari e kalon natėn me 4 femra!   Tue Dec 01 2009, 13:38

“Jam pothuajse i vdekur kur bėj seks me 4 vajzat qė njihen si geishat lepurushe”. Me kėtė deklarate, pronari i perandorisė “Playboy”, Hugh Hefner konfirmon se nuk ka hequr ende dore nga jeta e zakonshme e tij. Babai i revistės se famshme erotike rrėfen disa qaste nga jeta e tij intime edhe pse aktualisht ka lidhje serioze me Crystal Harris dhe binjaket Karissa e Kristina Shannon.

Gjyshi Hefner e pranon pa asnjė problem se pjesėn me te madhe te ditės e kalon ne krevatin e tij te rrumbullaket.

“Pasuria ime me e madhe ėshtė krevati. Me pėlqen te ha ne krevat dhe relaksohem me vajzat poshtė ēarēafit. Me pas shikoj ndonjė film ose argėtohem me to”, shprehet 83 vjeēari.

Por ai pranon gjithashtu se mosha po i jep shenjat e para.

“Natėn ngrihem disa here pėr te shkuar ne tualet. Nuk ke ēfarė t’i besh, ėshtė mosha…”, shton babai i “Playboy”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
83 vjeēari e kalon natėn me 4 femra!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: