Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mira
Vip
Vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 401
Age : 29
Localisation : peje
Loisirs : peje
Votė : 0
Pikėt : 121
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?   Tue Dec 01 2009, 12:59

Cila kenge ju zgjon kujtimet ?
Ok .Te gjithe keni nje kenge te preferuar..apo nje kenge qe gjithmone kur e degjoni ju zgjon kujtimet..apo kohet e shkuara ..apo ndoshta dhe nostalgji..cila eshte ajo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mizz_Zesh_Kane
Super Moderatore
Super Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 30
Localisation : Nė PaRaJsĖ -- aTy Ku S'jE Ti.
Loisirs : !!
Votė : 1
Pikėt : 51
Registration date : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?   Wed Dec 02 2009, 23:36

Soni Malaj - Tė Dua Ty :-(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli

avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 33
Localisation : gjerm
Loisirs : gladbeck
Votė : 0
Pikėt : 90
Registration date : 09/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?   Sun May 09 2010, 23:35

ah dashni-Meda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila kenge ju zgjon kujtimet ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Diskutime te ndryshme :: Bisede e lire-
Kėrce tek: