ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Radio Shqip Ne Beni-Forum.de


 

Top posters
troja
 
Lukas
 
ROMANTIKA
 
Mira
 
Admin
 
i madhi
 
Drita
 
Leo
 
Giovanni
 
shaban cakolli
 
Chat Peja

!
Anjeza: Jo ēdo lidhje duhet tė pėrfundojė si nė pėrralla
Mon Dec 07 2009, 18:53 nga Lukas
Njėra nga protagonistet kryesore tė edicionit tė dytė tė “Big Brother Albania”, Anjeza, pėrkujton ditėt nė shtėpinė e famshme si pjesė e tė kaluarės sė saj, por ka njoftuar se ajo ka njė jetė tjetėr …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Adela e Bjordi, hera e parė si prezantues
Mon Dec 07 2009, 18:40 nga Lukas
Janė shembulli tipik i atyre tė rinjve qė kanė njė ėndėrr dhe e bėjnė realitet, madje nuk ndalen edhe para atyre vėshtirėsive ku shumėkush do tė dorėzohej.
Dhe pėr tė ndjekur kėto ėndrra kanė hequr …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Celularėt nuk shkaktojnė tumor nė tru
Sun Dec 06 2009, 14:45 nga Lukas
Njė studim 30-vjeēar i realizuar nė Skandinavi, ku ėshtė pėrfshirė thuajse e gjithė popullata, ka treguar se nuk ka lidhshmėri nė mes tė pėrdorimit tė telefonit celular dhe zhvillimit tė tumorit tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
12 kundėr Adelinės!
Sun Dec 06 2009, 00:24 nga ROMANTIKA
Kėngėtarja Adelina Ismajli duket se nuk ėshtė e adhuruara e kėngėtarėve, sė paku tė atyre qė kanė marrė pjesė nė festivalin “Kėnga Magjike 2009”.
Sipas njė burimi tė afėrm me kėtė festival, ajo …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Dritani dhėndėr dhe Eva nuse
Sun Dec 06 2009, 00:22 nga ROMANTIKA
E njohim si personazh tė "Big Brather 2" por, nuk e kemi parė dhėndėr edhe pse lajmin qė ai ėshtė martuar e kemi publikuar. Data 19 shtator ka qenė kurorėzimi nė martesė i Dritan Shehajt. Nė njė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Pse femrat jetojnė mė gjatė
Thu Dec 03 2009, 18:41 nga Lukas
Edhe pse tė gjithė e dinė se femrat jetojnė mė gjatė se meshkujt, megjithatė deri mė tani nuk ėshtė ditur arsyeja pse ndodh kėshtu.
Shkencėtarėt besojnė se kjo ėshtė pėr arsye se femrat dhe meshkujt …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Tė gjithė meshkujt shikojnė filma pornografikė
Thu Dec 03 2009, 18:31 nga Lukas
Njė hulumtim i ri nuk do ta gėzojė gjininė e bukur: Shkencėtarėt kanė zbuluar se tė gjithė meshkujt shikojnė filma pornografikė.
Gjatė njė hulumtimi, ekspertėt kanė dashur tė zbulojnė se sa meshkuj …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Hitman blood money full DVD
Sun Nov 24 2013, 21:38 nga MadBoy Al

» NETET E ZULLUM MADHIT
Sun Nov 24 2013, 21:32 nga MadBoy Al

» MACET ARISTOKRATE FILM I VIZATUAR SHQIP
Tue Aug 06 2013, 17:38 nga punto.dell

» ROBIN_HOOD_SHQIP_DIVX
Sun Jul 28 2013, 18:03 nga punto.dell

» TRE KAVALJERET FILM VIZATIMOR DIVX
Sun Jul 28 2013, 18:01 nga punto.dell

» ROBIN HOOD SHQIP DIVX
Sun Jul 28 2013, 17:57 nga punto.dell

» Njeriu Prej Dheu -film Kosovar Dvd
Mon Mar 11 2013, 23:53 nga Beqir

» TOMI DHE XHERI FILM I VIZATUAR PER FEMIJE SHQIP DIVX
Mon Mar 11 2013, 23:50 nga Beqir

» Mentor.Kurtishi-Te.gjitha.hitet
Tue Mar 05 2013, 21:31 nga doni

» Meda - Kur e don e don - Komplet(Album 2009) NEW PREMIER
Sun Apr 22 2012, 19:21 nga albendi

» Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
Wed Nov 09 2011, 11:22 nga ROMANTIKA

» Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia
Wed Nov 09 2011, 11:21 nga ROMANTIKA

» Ndryshe nga dikur.
Wed Nov 09 2011, 11:18 nga ROMANTIKA

» Momentet qe bashk kemi kaluar!!!!!
Fri Oct 21 2011, 19:46 nga ROMANTIKA

» Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj...
Fri Oct 21 2011, 19:44 nga ROMANTIKA

» Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
Fri Oct 21 2011, 19:43 nga ROMANTIKA

» ADEM RAMADANI 5 Albume
Sun Mar 27 2011, 04:56 nga Mc-LindY

» Hitet e Remzije Osmani
Sun Mar 27 2011, 04:54 nga Mc-LindY

» Devil May Cry 3: Special Edition!
Sun Mar 27 2011, 04:52 nga Mc-LindY

» Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts !
Sun Mar 27 2011, 04:51 nga Mc-LindY

Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 27 mė Sat Oct 31 2009, 22:19
Sondazh
Si Ju Duket Dizajni I Ri I Forumit?
 Mirė
 Keq
 Super
 S`Bėhet Mė Mirė
Shiko rezultatin
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Shtypi i Dites Online
Faqe Partnere
www.Peja1.com Beni-Forum.De Peja1.de Beni-Forum.de Shum Qka
Beni-Forum.De Beni-Forum.De Peja1.de Beni-Forum.De Beni-Forum.De
Peja1.de www.Peja1.com Peja1 Sms Falas BeniForum
Peja1 Top-Channel.tk Beniforum Peja1 Shpija
Beni-forum.de Faqja Juaj Ketu Faqja Juaj Ketu Faqja Juaj Ketu